Memorial Day SaleEnds 5/26. Limited quantities. No rainchecks.Shop now

Skip to content
Main Content

“If you buy the two pack of the Tile Pro or a four pack of the Tile Mate, are they packaged individually inside the box? Would I be able to give individual trackers of a multi pack as gifts with paperwork or is there only one set of paperwork/ directions?”

Asked by Anonymous 
Answer This Question
Your price for this item is $11.99
Clearance
Save $48
The comparable value price is $59.99

1-5 of 5 Answers